יחסי ציבור

יחסי ציבור מנצחים

אנו מספקים שרותי יחסי ציבור (תקשורת המונים) שמטרתה להשפיע על הציבור, או על קהל יעד מסוים, להשגת מוניטין הרצוי לעסק. יחסי ציבור נחוצים לפעילותו השגרתית של העסק הרוצה להגיע לתודעת הציבור בארץ ובחו"ל.

שירותי היח"צ שלנו כוללים מיתוג מא' עד ת', הפקות מותאמות, ליווי מקצועי מול גופי התקשורת, בניית תדמית מותאמת ומייצגת ברשתות החברתיות ועבודה רבה מול הלקוח.

איך עובד היח"צ? אנחנו ביו קריאייטיב לומדים להכיר לעומק את הלקוח ואת יעדיו. אנו מגבשים את האסטרטגיה התדמיתית הנכונה ללקוח, ועל פיה בונים תוכנית עבודה לחשיפה שתתאים בדיוק עבורו. אנו פועלים בידע רב וביצירתיות עבור יח"צ מוצלח ללקוחותינו, כדי לתת חשיפה משמעותית ולהציע ללקוח ולעיתונאים רעיונות שייצרו ידיעות, כתבות ואייטמים, כך יקבל יותר הזדמנויות להעלות את שם הלקוח בהקשרים המשרתים את התדמית הרצויה ההולמת את יעדיו.

 

אנו פועלים ומכירים היטב את כל כלי התקשורת, על כל מדוריהם. ליו קריאיטייב שנים של ניסיון, קשרים והכרות בשטח מול כל הגופים הרלוונטיים. 

אחרי עשרות אירועים והפקות, שיתופי פעולה שנוצרו, עבודה מול ידוענים ואנשי תקשורת, משפיעני רשת וסלבריטאים הצלחנו לייצרת מוניטין בשירותי היח"צ שאנו נותנים.

רוצים להתחיל בתהליך? בואו לאתגר אותנו!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: