אחסון אתרים

מקום בטוח לאתר שלכם!

אחסון אתרים

כל אתר כיום מתקיים על דומיין ואחסון על שרת. חברת יו קריאייטיב מציעה שירותי אחסון עם מגוון של אפשרויות אחסון לאתרים. קיימים שרתים לאחסון אתרים קטנים וישנם שרתים חזקים יותר המיועדים לאחסון של מאות אלפי גולשים ביום.

למעשה אחסון אתרים זה לא משהו שכדאי להקל בו ראש בטח כשמדובר במטרה להביא לעסק שלך לקוחות או לייצר לך הכנסות, אחת הסיבות הכי ידועות הן שלגולשים אין סבלנות לחכות להעלאת האתר, אם המשתמש לא יצליח לגלוש בו ביעלות ובמהירות חווית הגלישה באתר תיהרס וזה לרוב יגרום למשתמש לעבור לאתרים המתחרים. לכן נושא המהירות הוא כל כך חשוב.

אירוח שרתים 

אירוח שרתים הוא תהליך השכרת שטח בשרת שכבר הוגדר ומנוהל על ידי ארגון. הוא משמש לעתים קרובות עבור שירותים עתירי משאבים, כגון טיפול ברמות גבוהות של תעבורה או אחסון כמויות גדולות של נתונים. חברת יו קריאייטיב מציעה שירותים אלה יחד עם החומרה והתוכנות הדרושים כדי לספק אותם. זה כולל שרתים להפעלת תוכניות מסוימות, מסדי נתונים, רישיונות תוכנה, תכונות אבטחה, חומות אש ועוד. 

יו קריאיטייב מציעה שירות תמיכה מלא באחסון ובאירוח שרתים. זמינות ומענה מיידי בכל תקלה או בעיה שעולה.

ביו קריאייטיב קיים צוות המומחים שלם המתחזק מאות אתרים, מנהל שרתים, דואג לאבטחת האתרים, גיבוי ניטור ועוד.
הצטרף למאות לקוחות מרוצים שבחרו כבר בשירותינו.

תמיכה ומענה 24/7 , פתרון תקלות, אבטחת מידע הטובה ביותר, שרתים חזקים ומהירים.

שרתים ייעודיים

אחסון / השכרת שרת ייעודי שרתים וירטואליים VPS ניהול, אחריות, תיקון תקלות בחומרת המחשב, שירותי אבטחה מלאים, גיבוי, שירותי ניטור וממשק ניהול.

שירותי ניהול

יו קריאייטיב מספקת שירותי ניהול ותחזוקה מלאים מסביב לשעון 24/7 הכוללים תכנון והקמה, ניהול שרתים לכל מטרה . שירות זה ניתן על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב והיכרות עם עולם המחשוב , אשר יכולים לספק גם שירותי תיקון תקלות ברמה גבוהה ושירותי ניטור אחר תפקוד השרת.

שירותי אבטחה

אבטחת מידע בענן , יו קריאייטיב מספקים מעטפת טכנולוגית שתפקידה לשמור על מרחב המידע של האתר שלכם. באמצעות אבטחה זו כל הקשור אל האתר שלכם ישמר פרטי , מוגן ולא ייחשף בפני אף אדם לו אין גישת הרשאה . מעטפת זאת תבטיח בקרה בכל שעות היממה לגבי כל פעולה אשר נעשית במערכת ותזהה תנועות חריגות מחוץ למערכת אשר יכולות להוות איום.

יש לכם אתר? תמלאו פרטים ונחזור אליכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: